ART / Oil paintings / Oil painting 12253284
nr 1225 3284
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Ekblom, Porträtt av Gustaf Sanndahl, 19th century. Oil on canvas, 66x54,
Oidentifierad konstnär. Signerad Ekblom, Porträtt av Gustaf Sanndahl, 1800-tal. Olja på duk, 66x54
SEK 250
Monday December 17 2018
at 20:22:02
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)